Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Widowiskowy walc studniówkowy z Białej Podlaskiej podbija internet (wideo)

Utworzony przez anka, 22 stycznia 2014 r. o 10:55
Biedna psinka : http://pvv.pl/44b < -- zobacz :(  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie !!!!!! Rewelacja !!!!! Cudo!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla tanczacych i tych co przygotowali. Wspaniali twórcy i wspaniały wlac!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Supeeeeeeeeeeeeeer. Gratuluję niekonwencjonalnej reżyserii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRATULUJE POMYSŁU I TALENTU PIĘKNIE :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coś pięknego , niezapomnianego , robi wielkie wrażenie słowa uznania dla Pani profesor za profesjonalizm i maturzystów za wykonanie  , łzy się kręcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może i to piękne fajnie im wyszło, ale gdzie polonez ?!?!?!?!?! Czy wy wszystko ludzie musicie zmieniać ???
o tu dokładnie :  https://www.youtube.com/watch?v=yuGzgLmnx7M pozdrawiam :D maturzystka Staszica  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie, obejrzałam i podziwiam. Rodzice tych młodych kobiet i mężczyzn moga być dumni. Maturzyści tańczycie wspaniale i oby więcej takich studniówek w całej Polsce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze trafi się jakiś malkontent lub malkontentka....w treści wyraźnie napisano, że walc był oprócz poloneza....pięknie i oryginalnie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GRATULUJE:)!!!- PIĘKNE:)!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem już stary i lata od mojej matury trzeba liczyć w dziesiątkach lat. Młodzież - maturzyści z Podlaskiej wyglądali i tańczyli pięknie. Życzę wam moi drodzy - zdajcie maturę na szóstki i nie dajcie się ograć życiu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bajkowo i cudnie! cóż więcej pisać....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak dla mnie słabo - nic specjalnego; mam wrażenie, że nauka nie zajęła im więcej jak dzień...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super pomysł!!! Większość kobiet marzy o zatańczeniu prawdziwego walca wiedeńskiego, w pięknej sukni i nigdy się tego nie doczekuje :( Dlatego popieram tą inicjatywę w 100% Wykonanie też super!! TAK TRZYMAĆ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wspaniały pomysł wyglądaliście przepięknie, gratuluję Wam tańca, szkole - pomysłu, pani od w-f choreografii.Takie wspomnienia zostają na zawsze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokaz ładny tylko muzyka do kitu - totalnie nie pasuje do tego tanca, wiec nie wiem czym tu sie podniecac???  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zazdroszę wam tej studniówki! u mnie były tylko dziewuchy ubrane jak wycieruchy z kasą -u was byla klasa! brawo!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taki nauczyciel WF-u to MARZENIE. ŚWIETNA CHOREOGRAFIA. WIDOCZNA ILOŚĆ PRZEBYTYCH PRÓB PO BRAKU POMYŁEK.  Ale nie byłoby tego gdyby nie chętni uczniowie  :). REWELACJA no dobrym poziomie.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pokaz ładny tylko muzyka do kitu - totalnie nie pasuje do tego tanca, wiec nie wiem czym tu sie podniecac???
Oczywiście różnorodność walców jest ogromna ale co to znaczy, że muzyka nie pasuje do tego tańca?  Skoro jest to układ walca wiedeńskiego to MUSI być muzyka walca wiedeńskiego i jest. Może Pani zdaniem utwór nie pasuje do choreografii ale muzyka na pewno pasuje ponieważ: tempo: 58 - 60 taktów na minutę, a  Takt: 3/4. Poza tym wkład pracy uczniów amatorów i wyobraźnia choreograficzna nauczycielki jest tak duża, że spokojnie można się tym podniecać jeśli ma się empatię i umie się cieszyć z rzetelnej pracy innych :-) WARTO O TYM POMYSLEĆ :-D Pozdrawiam     jest na 3/4 czyli jest to walc wiedeński 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka studniówka to jest to :) świetnie wygląda to jak każdy  identycznie ubrany :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...